GBC

Let’s Work Together

Biyo-Endüstrideki Güvenilir Ortağınız

Centrion

Biyo-Endüstrideki Güvenilir Ortağınız

Güçlü Donanım

Centrion biyo-endüstride yaptığı yatırımlar ile birlikte kendisini global anlamda tanıtarak bu alanda ileride söz sahibi olacağını göstermiştir. Centrion’un başta biyoreaktör, fermentör ve santrifüj alanları olmak üzere biyo-endüstri alanında yaptığı çalışmalar kısa sürede şirket adına güçlü bir donanım oluşmasına ve bu sayede kendi adını duyurmayı başarmıştır. Japonya’daki B.E Marubishi firması ile kurduğu ortaklık sayesinde bu alanda güçlü ortaklıklara imza atmaya başlamıştır. Centrion biyo-endüstrisinde attığı adımlar ile kalitesini ispatlayarak başarılı işlere imza atmaya devam etmektedir.

Kaliteli Ürün

Centrion’un ürün gamına baktığımızda ana ürünler olarak Biyoreaktör, fermentör ve santrifüj’ün yer aldığını belirtmiştik. Biyoreaktör alanında sahip olduğu Biocanvas sistemleri ile birlikte Centrion makinelerin kolay kullanışlı olmalarını, parmakla kullanım teknolojisi gibi özelliklerin yanında ayrıca kolay kullanıcı arayüzleri ile birlikte hem basit, etkili, ve faydalı kullanımın yanı sıra hem de gerçekleşen süreçte sizlere doğru bilgiler vermektedir. Kolayca akıllı telefonlarınızdan Biyoreaktör makinesini kontrol ettiğinizi düşünün. İlginç değil mi? 

Fermentör ve Santrifüj’e baktığımızda ise yine aynı şekilde Centrion’un kalitesinin yansımasını görebiliriz. 17 cm’lik geniş dokunmatik ekran, pc yazılımı ile uzaktan kontrol, otomatik akış kontrolü gibi birçok özelliği fermentör için sayabiliriz. Aynı şekilde Santrifüj ürünleri de aynı amaçlar doğrultusunda üretilerek müşterinin ihtiyaç ve istekler dahilinde dizayn da edilebilmektedir. Basit kullanım, ayrılan sıvının mükemmel temizliği, dokunmatik ekran denetleyicisi gibi birçok akıllı çözümleri santrifüjlerde de görebiliriz.

Hayat Boyu Partnerlik

Centrion firmasına genel anlamda teknoloji ve bilimi bir araya getiren ve bunları biyo-endüstride doğru bir şekilde kullanan bir şirket olduğunu gözlemleyebiliriz. Bu anlamda Centrion firması uzun yıllar iş yapabileceği partner firmalar ile bu endüstride başarılı işler yapmak istemektedir.

Sizler de Centrion firması ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

By: Abdullah Yayla