GBC

Let’s Work Together

Image Alt

Centrion

CENTRION Şirketine Genel Bakış

Centrion Fermantasyon ve Yenilikçi Araştırma Yetiştirme Çözümleri Sistemi Hakkında Herşey.

Biyo-endüstrinin çeşitlenmesi ve hızlı değişimi nedeniyle katı uluslararası standartlar yürürlüktedir.
Buna göre, gıda, ilaç ve yaşam bilimleri dahil olmak üzere biyoteknoloji ve endüstriyel alanda standartlar doğrultusunda ekipman üretimi ve tedariğini sağlamaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir biriken teknolojiye dayanarak, Centrion müşterilerin biyoişlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmesi için inkübatör, endüstriyel sürekli santrifüj, tesis teslimi ve hizmet tasarımı gibi biyoreaktör, fermantör, santrifüj aşağı akış prosesi geliştirmiştir.

Reddedilme oranını en aza indirmek ve daha iyi hizmet ve müşteri gereksinimleri sağlamak için Kore’de hızlı ürün geliştirme ve üretim için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ayrıca centrion hızlı teslimat sistemi ve uygun fiyat sağlamak için çalışıyor.

Ayrıca, müşterilerin yüksek kaliteli ekipman ve ASME-BPE üretmek için ISO9001, ISO14001, CE ve diğer uluslararası sertifikalar gibi yaşam bilimlerinde en iyi çözümleri sağlamaya odaklanmalarını sağlamak için teknik destek ekibi ve araştırma ve geliştirme ekibi sağlıyoruz. (Amerikan Makine Mühendisi Derneği-BioProcess Equipments), GMP, CGMP vb.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan spesifikasyonların geliştirilmesi ve sorunların çözülmesi yoluyla en yüksek kalite standartlarını korumak için sistem ve bileşenler kullanıyoruz.

Centrion, dünya çapında biyo endüstrisine liderlik edecek bir ortak olmayı umuyor.

Teşekkürler.

 

CENTRION İşbirliği Ortakları

Yenilikçi Yetiştirme Araştırma Çözümleri

Japonya’nın B.E Marubishi Co.,Ltd firması ile uluslararası standartlara uygun fermentör ve Centrion teknoloji ortaklığında kalite standartlarına uygun ürün geliştirme çalışmaları tamamlanarak ihracata devam edilmektedir.

 

 

 

Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.