GBC

Let’s Work Together

ecoway

Ecoway

Ecoway

Faydaya Giden Yol
Ecoway, kurulduğu 2012 yılından bu yana doğa ile insanın bir arada yaşaması ve yaşam alanlarının yenilenmesi için çalışmaktadır. Ecoway, insanların daha rahat bir günlük yaşam sürmelerini sağlamak için “duyusal kirlilikten” arındırılmış alan ve herkes için daha yeşil ve daha temiz bir Dünya yaratmak için kaynakları koruyan teknoloji ile daha iyi değer oluşturur.

 

Temizlik için ilk adım

Temizlik neden önemlidir?
Her gün dışarı çıktıktan sonra eve geldiğimizde ellerimizi yıkar, evi temizler ve düzenleriz. Temizlik, bedenimizi ve zihnimizi sağlıklı tutmanın en iyi yoludur. Bu nedenle Ecoway, insanların yaşam alanlarını temiz ve konforlu tutmalarına yardımcı olacak yollar düşünür ve araştırır. Ecoway, daha iyi bir yaşam yaratmanın başlangıcından itibaren yanınızdadır.

 

Değişen Hayat

Bazıları için önemsiz ama diğerleri için büyük bir endişe.
Kanalizasyon gibi kolay temizlenemeyen yerlerden gelen pis kokular, dışarıdan içeriye sızan kirleticiler ve bunlardan kaynaklanan duyusal kirlilik hayatımızı rahatsız eder. Ancak Ecoway’in yarattığı yaşam alanında herkes “konforu” yaşayabilir. Rahatlıkla kurabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz bir günlük yaşam öneriyoruz.

 

Çevreyi Dikkate Alan Seçim

Ecoway, Kore Çevre Endüstrisi Teknoloji Enstitüsü de dahil olmak üzere devlet kurumlarından ve belediye yönetimlerinden çevresel ve yeşil teknoloji sertifikaları ve alıntılar almıştır. Çevreyi korumaya ve doğa ile insanın ortak yaşamında sürdürülebilir kalkınmaya ulaşmaya çalışıyoruz. Ecoway, çevre dostu ürünler yaratmaya ve daha fazla doğal alan geliştirmeye inanıyor. Ve taahhüdümüzü paylaşmak istiyoruz.

 

Günlük Hayatın Her Yerinde

Müşterilerin günlük hayatta kullandıkları ev eşyalarından işletmeler tarafından seçilen çevre dostu ürünlere ve 2013 Kore Yönetim Ödülü’nün Çevre Dostu ve Yenilikçilik kategorisindeki Büyük Ödül de dahil olmak üzere hükümet Ödülleri, Ecoway’in çabalarını ve sonuçlarını takdir etti. Ayrıca Ecoway, uluslararası standartlara uygun kalite yönetim sistemi ve Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Avustralya gibi birçok ülkede iş geliştirmesiyle tanınan yurtdışı pazarlarda da faaliyet göstermektedir. Sizi, günlük hayatınızın neresinde olursanız olun, daha iyi bir yarın ve daha geniş bir dünyaya sıçramaya hazır Ecoway’in harika teknolojileriyle tanışmaya davet ediyoruz.


 


 

 

Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.