GBC

Let’s Work Together

GBC İstanbul Aracılığıyla Koreli Şirketlerle Nasıl İşbirliği Yapılır

Collaboration with south korea (handshake)

GBC İstanbul Aracılığıyla Koreli Şirketlerle Nasıl İşbirliği Yapılır

Türk İşletmeleri İçin Kapsamlı Bir Kılavuz

Uluslararası ticarette ilerlemek karmaşık olabilir ancak GBC İstanbul, Güney Koreli tedarikçilerle iş ilişkileri kurma ve sürdürme konusunda güvenilir müttefikinizdir. Devlet destekli bir kuruluş olarak, güvenli ve kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz; size hiçbir maliyet getirmiyoruz. Bu kılavuz, Güney Kore ile ticari girişimlerinizi kolaylaştırmak için kaynaklarımızdan nasıl yararlanabileceğinizi özetlemektedir.

Adım 1: GBC İstanbul ile Bağlantı Kurun

Gerekli İşlem: Telefon, e-posta veya çevrimiçi platformumuz aracılığıyla bize ulaşın.

Taahhüdümüz: İş analistlerinden oluşan özel bir ekip ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve sürecin geri kalanında size rehberlik edecektir.

Adım 2: Araştırma ve Fırsat Belirleme

Gerekli İşlem: Özel araştırma formunu doldurun.

Taahhüdümüz: İhtiyaçlarınız, tüm sektörleri kapsayan, incelenmiş 72.000 Koreli tedarikçiden oluşan geniş ağımıza anında yayınlanır.

Adım 3: Tedarikçi Keşfi ve Tanıtımı

Gerekli İşlem: Tedarikçi eşleşmelerini inceleyin.

Taahhüdümüz: Ekibimiz, sizi en uyumlu tedarikçileri belirlemek ve onlarla tanıştırmak için kapsamlı veri tabanımızda hedefe yönelik bir arama gerçekleştirir.

Adım 4: İletişim Kurmak

Gerekli İşlem: Potansiyel Koreli ortaklarla diyalog kurun.

Taahhüdümüz: Dil boşluklarını kapatmak ve açık, etkili iletişim sağlamak için çeviri hizmetleri sunarak bu tartışmaları kolaylaştırıyoruz.

Adım 5: Durum Tespiti ve Sözleşme Müzakereleri

Gerekli İşlem: Potansiyel ortaklarınızı iyice inceleyin ve iş şartlarını resmileştirin.

Taahhüdümüz: Koreli meslektaşlarınızın meşruiyeti ve güvenilirliği konusunda sizi temin etmek için hükümet desteğimizden yararlanarak doğrulama sürecine yardımcı oluyoruz ve müzakerelere katılıyoruz.

Adım 6: Devamlı Destek ve Takip

Gerekli İşlem: Uygulama aşamasına geçin.

Taahhüdümüz: Gönderim belgelerinin güvence altına alınmasından herhangi bir acil durumda Kore’de yerinde destek sağlamaya kadar, işleminizin tamamı boyunca size yardımcı olmak için buradayız.

b2b meeting

Önemli Hususlar:

Geliştirilmiş Güvenlik: GBC İstanbul aracılığıyla gerçekleştirilen işlemler, Güney Kore hükümeti tarafından desteklenen ekstra bir güvenlik katmanıyla birlikte geliyor.

Alıcı Sorumlulukları: Gümrük, yasal kayıt ve sözleşmelerin onaylanmasından alıcıların sorumlu olduğunu lütfen unutmayın.

STA’nın Avantajları: Serbest Ticaret Anlaşmalarından yararlanmak, yüksek değerli Kore ürünlerini bile ekonomik açıdan rekabetçi hale getirebilir.

Ağ Fırsatları: GBC İstanbul, sık sık hem çevrimiçi hem de çevrimdışı etkinlikler düzenleyerek, potansiyel Koreli tedarikçiler ve sektör uzmanlarıyla tanışmanız için benzersiz fırsatlar sunuyor.

GBC İstanbul, Güney Koreli tedarikçilerle iş ilişkileri kurmak ve sürdürmek için uçtan uca çözümünüzdür. Fırsatların belirlenmesinden uzun vadeli başarının sağlanmasına kadar, kişiye özel hizmetlerimiz uluslararası ticarette gönül rahatlığı sunar.