GBC

Let’s Work Together

p
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gyeonngi, Seul Ulusal Başkent Bölgesi’nin bir parçasıdır ve önemli bir ekonomik merkezdir

Güney Kore, Türkiye’nin dış ticaret pazarında önemli bir müttefiki haline gelmiştir

GBSA, startup'ların ve KOBİ'lerin inovasyonuna ve büyümesine öncülük ediyor

Biz Kimiz?

GBC İstanbul Hakkında

GBC İstanbul'un temel hedefi, pazarlama danışmanlığı yapmak olup bu süreci online veya yüzyüze toplantılar düzenleyerek uygun ortak şirketlerle ikili ilişkilerin kurulması yoluyla sürdürmektir. GBC İstanbul, Türkiye ve Güney Kore arasında yapılabilecek iş anlaşmalarında hiçbir ücret talep etmeden iki ülke arasında adeta bir köprü görevi gören bir şirkettir.

GBC Istanbul's Office

İSTANBUL

Türkiye

GBC

Gyeonggi Business Center

Güney Kore’nin Gyeonggi vilayeti ticaret merkezi Gyeonggi Business Center (GBC), bir Güney Kore devlet kuruluşudur.
Büyük bir sanayi vilayeti olan Gyeonggi, Güney Kore'nin büyük şirketlerine ev sahipliği yapmaktadır. Güney Kore'nin Gayri Safi Yurtiçi Milli Hasılatı’nın (GSYMH) %25'i bu bölge tarafından karşılanmaktadır.
Ayrıca, özelleştirilmiş hizmetler sunan ve Gyeonggi vilayetinin ekonomik bilimsel gelişimine öncülük eden bir iş destek organizasyonudur. Bilimsel ve teknolojik yenlikler yoluyla yeni endüstriler ve işler yaratılması ve her büyüme aşamasında özelleştirilmiş destek yoluyla küresel KOBİ'leri teşvik etmek GBSA’nın hedefleri arasındadır.
Gyeonggi Business Center Los Angeles, Şanghay, Mumbai, Moskova ve Tahran şehirlerinde olmak üzere toplam 12 ülkede hizmet vermektedir.

Jeremy Jin | 진대성

CEO

Saman Niazi | 남세민

General Manager

Abdullah Yayla

Assistant Manager

Majid Arvanaghi

Sr. Graphic Designer