GBC

Let’s Work Together

Image Alt
BİZE SORUN

SSS

GBC İstanbul nedir?

GBC Istanbul, Güney Kore şirketlerini ücretsiz bir şekilde tanıtmak amacıyla faaliyet gösteren bir firmadır. Türkiye’deki firmalar ile Güney Kore firmalarını buluşturarak iş birliği yapmalarını amaç edinmektedir.

GBC İstanbul ile iş birliği nasıl yapılır?

Web sayfamız üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden GBC İstanbul pazarlama ekibimiz ile iletişime geçerek şirketinizin arayışta olduğu ürün grubu hakkında detaylı bilgiler vererek bir iş birliği fırsatına sahip olabilirsiniz.

GBC İstanbul bünyesinde hangi kategorideki şirketler mevcuttur?

GBC İstanbul bünyesinde kozmetik, ev bakım, bebek bakım, veterinerlik, yemek, sağlık ve elektronik gibi birçok alanda şirketler ile anlaşması vardır.

GBC İstanbul ile yapacağımız iş birlikleri için yabancı dil bilmemiz gerekiyor mu?

GBC İstanbul ile yapacağınız iş birlikleri için yabancı dil bilmeniz gerekmemektedir. GBC İstanbul ekibi olarak sizlere Korece ve İngilizce çeviri imkanı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

GBC İstanbul’un kaç Kore üreticisi ile anlaşması vardır?

GBC İstanbul yaklaşık 40 bine yakın Koreli üretici firması ile anlaşması vardır.

GBC Istanbul ofisi nerede?

GBC İstanbul, İstanbul’un Şişli ilçesinde Levent Loft Residence’ta bulunan ofisinde hizmet vermektedir.

FTA (Serbest Ticaret Anlaşması) nedir?

Serbest Ticaret Anlaşması, iki veya daha çok ülkenin aralarındaki ticaretteki sınırlandırmaları kaldırarak ya da tamamen ortadan kaldırarak ticaretin kolaylaşması ve hızlanması için yapılan anlaşmalardır. Türkiye ve Güney Kore arasında da serbest ticaret anlaşması bulunmaktadır. Serbest Ticaret Anlaşması ile yüksek kalitedeki ürünleri Kore’den diğer ülkelere kıyasla daha az vergi ile ithal edebilirsiniz.

MANUFACTURERS

38.000 Üretici

GBC İstanbul, Güney Kore’nin Gyeonngi şehrinin ticaret merkezi Gyeonggi Business Center’daki yaklaşık 38.000 firma ile kontakt halindedir. GBC İstanbul, arayışta olduğunuz ürün grubu hakkında iletişime geçmeniz dahiline size en uygun üretici ile iş birliği yapma imkanı sunmaktadır.

FTA

Serbest Ticaret Anlaşması

Serbest Ticaret Anlaşması Türkiye ve Güney Kore arasındaki ticaretteki sınırlamaları azaltmak amacıyla imzanlanmış bir anlaşmadır. Bu anlaşma sayesinde ekstra vergi bulunmamaktadır. Yüksek kaliteli ürünleri Güney Kore’den daha uygun fiyata ithal etmenizde yardımcı oluyoruz.

NO FEE REQUEST

Ücret Talebi Yok

GBC İstanbul, Güney Kore şirketlerini ücretsiz şekilde tanıtmak amacıyla faaliyet gösteren bir firmadır. Olası iş birlikleri için iki ülkedeki şirketleri buluştururken hiçbir ücret talep etmemektedir.

web-meeting-gbc-istanbul
Biz ne yapıyoruz?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güney Kore’deki üreticiler ile iş birliği yapmak isteyen Türk şirketleri sosyal medya üzerinden veya iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirler. İki firma ile online toplantı organize ederek iş birliği yaratma fırsatı elde edebilirsiniz.