GBC

Let’s Work Together

DOF

DOF

Dof’un Rüyası

Merhabalar,
Ben, Kore’deki genel gübre şirketlerinden biri olan DOF’un CEO’su Donggil Jang. DOF’un 1994 yılında üretime başlamasından bu yana 20 yıldan fazla bir süre geçti. O günlerde Kore’de tarım dönüşüm sürecindeydi; çeltik mahsullerinden bahçeciliğe, tarlalardan tarlaya hidroponik sistem ve işçilikten otomatik makinelere. DOF, daha önce benzeri görülmemiş, esas olarak onunla ilgilenen hidroponik gübreleri tanıttı ve hidroponik gübre uzmanı ünvanını aldı. DOF, Kore’de benzeri görülmemiş çeşitli öğeleri ve girişimleri deneyerek sürekli gelişmiştir. DOF, mahsul büyümesinde T.E. uygulaması, barınmayı önlemek için çeltik mahsullerinde SiO2 uygulaması ve bitki beslenmesi için deniz yosunu özleri ve amino asitlerden oluşan özel gübreler geliştirerek her zaman bu tür yepyeni fırsatlardan yararlanmıştır. Ayrıca, 2008 civarında DOF, ilerde sektöre liderlik edecek en büyük uluslararası gübre şirketlerinden YARA ile işbirliği yapmaya başladı. Kore’de birinci sınıf bileşik gübre pazarı olarak DOF, çevrenin iyileştirilmesine ve genişletilmesine katkıda bulundu. Müşterilerin doğal tarım taleplerine uymak için güvenli zirai kimyasallar ve özel gübreler yetiştirmek gibi hizmetleri bulunmaktadır. Dünyanın en iyi ürün yönetim şirketi olmak. DOF, yetiştiricilerin refahı ve çevrenin ve yaşamın korunması için dünyaya katkıda bulunur, şirketin adını yaşatmaya çalışır ”Çiftçinin Rüyası” (Dream of Farmer)

DOF, 20 yılı aşkın bir süredir biriktirdiği teknik bilgiye dayanarak, Kore’deki tarımsal koşulları iyileştirmek ve en iyi mahsul üretici firması olmak için pratik, yenilikçi yetiştirme yöntemleri ve çeşitli tarımsal malzemeler geliştirmeye devam ediyor. DOF’un tüm üyeleri, temel nedenlerle birlikte tarımsal sorunları yerinde çözmeye devam ediyor ve bu da daha iyi tarımsal koşullara yol açıyor.

Saygılarımla,
Dong gil Jang
CEO

 


 


 


 

 

 

Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.