GBC

Let’s Work Together

Image Alt

Daily Cha-E

Daily Cha-E

Şirket Hakkında

Cha-E, Korece’de ‘fark’ anlamına gelir. DailyCha-E ise, filtreli Duş Başlığı üreterek hayatta günlük bir “fark” (Korece Cha-E) yaratır.
Kasım 2019’da başladık ve ilk olarak Mayıs ayında Wadiz aracılığıyla kendi duş başlığımızı piyasaya sürdük. Mevcut hedefimizin %516’sını aşarak işimizi başarıyla başlattık ve KC Sertifikası alarak, çevre dostu malzemeler ve diğer şirketlerde görülmeyen harika farklılaştırılmış tasarım kullanarak kendi premium alanımızı inşa ediyoruz. Yüksek kaliteli tortu filtreleri standarttır ve iki tip kafa filtresi (ACF veya Vitapresso seçilebilir), müşterinin zevkine göre özelleştirilebildikleri için yüksek oranda ölçeklendirilebilir. Bu ürünler müşteriler tarafından iyi karşılanır ve kalitelidir ve güvenilirdir. Hijyen ve konforun önem kazandığı bir dönemde DailyCha-E’nin yenilikçi ürünleri, müşterilerin günlük kullanımlarına ve günün enerjilerini geri kazanmalarına zaman kazandırıyor. Ayrıca herkesin hayatında kalıcı farklılıklar sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

 


 

 

 

 
Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.