GBC

Let’s Work Together

About GBC Istanbul
HAKKIMIZDA

Ne yapıyoruz?

Trade Delegation

Ticaret Heyeti

İthalatı artırmak, ekonomik ve ticari açıdan katkı sağlamak amacıyla ticaret heyetleri düzenliyoruz

Events

Etkinlikler

Muhtemel iş fırsatları yaratmak için Güney Koreli ve Türk şirketlerini buluşturmak amacıyla online ve offline olmak üzere etkinlikler düzenliyoruz

İthalat Danışmanlığı

Müşterilerimizin uzmanlaşmış olduğu alanlardaki ithalat süreçleri için uzman kadromuzla onlara destek oluyoruz

Pazarlama Danışmanlığı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hedef odaklı pazarlama stratejileri oluşturarak katma değer sağlıyoruz

Bİz ne yapıyoruz?

İş Fırsatları Yaratıyoruz

GBC İstanbul, danışmanlığını yaptığı Güney Koreli şirketleri ilgili sektördeki Türk şirketleri ile buluşturarak olası iş birliği fırsatları için köprü görevi görmektedir. Bunun içinse ekstra bir ücret talep etmemektedir.

South Korea

Bir Adımda Güney Kore!

No Fee Request

Ücret Talebi Yok

GBC İstanbul, Güney Kore şirketlerini ücretsiz şekilde tanıtmak amacıyla faaliyet gösteren bir firmadır. Olası iş birlikleri için iki ülkedeki şirketleri buluştururken hiçbir ücret talep etmemektedir.

FTA

Serbest Ticaret Anlaşması

Serbest Ticaret Anlaşması Türkiye ve Güney Kore arasındaki ticari sınırlamaları azaltmak amacıyla imzanlanmış bir anlaşmadır. Bu anlaşma sayesinde ekstra vergi alınmamaktadır. Yüksek kaliteli ürünleri diğer ülkelere kıyasla Güney Kore’den daha uygun fiyata ithal etmenizde yardımcı oluyoruz.

Manufacturers

38.000 Üreticinin Verileri

GBC İstanbul, Güney Kore’nin Gyeonngi şehrinin ticaret merkezi Gyeonggi Business Center’daki yaklaşık 38.000 firma ile iletişim halindedir. GBC İstanbul, arayışta olduğunuz ürün grubu hakkında iletişime geçmeniz dahilinde size en uygun üretici ile iş birliği yapma imkanı sunmaktadır.

Bİz ne yapıyoruz?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güney Kore’deki üreticiler ile iş birliği yapmak isteyen Türk şirketleri sosyal medya üzerinden veya iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirler. İki firma ile online toplantı organize ederek iş birliği yaratma fırsatı elde edebilirsiniz.