GBC

Let’s Work Together

h

GBSA Hakkında

GBSA

GBSA Hakkında

GBSA Mesajı

GBSA, startup’ların ve KOBİ’lerin inovasyonuna ve büyümesine öncülük ediyor.

İyi fikirlerin işe dönüşmesini kolaylaştırmak için GBSA, gelecek vaat eden çözümleri keşfetmekten startup’ları desteklemeye ve yeniden zorluklara yardımcı olmaya kadar her şeyi destekler.

Daha iyi bir kurumsal ortam oluşturmak ve karşılıklı işbirliği için paylaşılan bir büyüme ekosistemi oluşturmak için GBSA’nın samimi çabaları devam edecektir.

GBSA, 4. sanayi devrimine öncülük ediyor ve Gyeonggi-do’da uzmanlaşmış endüstrileri destekliyor.

Bu çabalar şunlardır: Gyeonggi-do’nun uzmanlaşmış endüstrisini geliştirmek için saha odaklı destek sağlamak; yapay zeka ve robotlar gibi ileri teknolojiler geliştirmek ve geleceğin endüstrilerini desteklemek; ve biyoteknolojinin ticarileştirilmesini desteklemek

GBSA, Gyeonggi-do’daki gelecek vaat eden KOBİ’lerin büyüyerek küresel işletmeler haline gelebilmesi için denizaşırı pazarın kapılarını aralıyor.

Gyeonggi İş Merkezi ve Tekstil Pazarlama Merkezi’nin çabalarına dayanarak, her şirketin kendine özgü özelliklerine uygun yurtdışı pazarların gelişimini destekliyoruz.

Dijital ekonomi çağında GBSA, küresel pazar ortamındaki değişikliklere önceden yanıt vererek ihracat pazarlarını çeşitlendirmeye çalışmaktadır.

Vizyon & Misyon

Ekonomi ve bilim birlikte çalıştığında, işletmeler gelişebilir.

Organization

Source: gbsa.or.kr/en/index.do