GBC

Let’s Work Together

Yakıt Ekonomisinde Yeni Trend

Yakıt Ekonomisinde Yeni Trend

Yakıt Tasarruflu ve Çevre Dostu en Save Ürününü Duydunuz Mu?

Sizlere otomotiv sektöründe yakıt enerjisi ile ilgili yeni trend olan çevre dostu en Save ürününden bahsetmek istiyorum. En Save ürünü kısaca yakıt tasarrufu sağlayan ve bunu yaparken de dumanın çevreye olan zararlı etkilerini azaltan bir üründür. Özellikle 2. el araçlar, büyük kamyon ve kamyonetler ile dizel araçlarda yaygın olarak kullanılan bu ürün, test raporları ile geçerliliğini kanıtlamış ve otomotiv sektöründe oldukça faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Ekonomik fiyat ve yakıt tasarrufu ile çifte etki sağlayan bu ürüne daha yakından bakalım.

Kurulumu Oldukça Kolaydır

Montaj kısmı için ise araçların hava filtresi kısmına basitçe takılır ve katalizör görevi görür (yakıtı daha verimli yakarak yakıt tasarrufu ve negatif gazları azaltır). Şu anda muadili bir ürün olmasa da benzer ürünlerin kullanımına baktığımız zaman çoğunlukla araçların motor kısmına takılıyor bu da motorların kirli ve siyah kalmasını sağlıyor. En Save ise bu görevi çok temiz bir şekilde yerine getiriyor!

Peki Gerçekten Nasıl Çalışıyor?

Ürünün çalışma prensibine bakacak olursak yakıtın buharlaşması ile birlikte En Save yakıtın daha iyi yanmasını sağlayarak silindir içerisine akar ve yakıt verimliliğini arttırmak için daha iyi yanma verimi sayesinde motor gücünü arttırır. Bunu yaparken aynı zamanda zehirli maddeyi temelde kimyasal bir reaksiyonla azaltır. CO, HX, NOX gibi zararlı gazlar zararsız CO2, N2 gazlarına dönüşür. Yakıt tasarrufunda sağladığı test raporları ile ölçülen sonuçlara %20’ye varan etkisi sonucunda büyük araçların ve 2. el araçların uzun yol kullanımlarında büyük fayda sağladığı görülmektedir.

Araçlarınızın Yol Arkadaşı

Vermiş olduğumuz tüm bilgiler göz önüne alındığında; ürünün birçok faydası olduğunu görebiliriz. Araçlara kolayca monte edilebilir ve ardından katalizör özelliği sayesinde motor kısmının daha temiz kaldığını söyleyebiliriz ve bu özellikleri test raporları ile bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca özellikle 2. el araçlar için kullanıldığında olumlu etkilerini aracınızda yaşayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Uzun yollarda araçlarınıza iyi bir yol arkadaşı olacaktır.

by: Abdullah Yayla

En Save ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle işbirliği fırsatlarından yararlanmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.