GBC

Let’s Work Together

Sıcağı Yenmenin En Kolay Yolu

Sıcağı Yenmenin En Kolay Yolu

Yaz hızla yaklaşırken, sıcağı yenmenin bir yolunu arıyor olabilirsiniz. Çoğu tüketici dış üniteli klimaları tercih eder, ancak bu her zaman en uygun fiyatlı seçenek değildir. Bu nedenle, genellikle gözden kaçan başka bir klima türü olan PASECO Pencere Klimasını size tanıtmak istedik. PASECO Pencere Klimaları sadece ekonomik bir soğutma seçeneği değil, ayrıca tek parça olması sayesinde diğer klimalara göre daha az yer kaplayan bir klima tipidir. Bu üniteler doğrudan pencerenizin içine sığar ve kurulum için herhangi bir teknik destek gerektirmez. Geliştirme, tasarım ve üretimin tamamı doğrudan PASECO tarafından Kore’de üretilen PASECO Pencere Klimasını, %100 Kore üretimi güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Kolay Kurulum

PASECO pencere klimasının en büyük avantajlarından biri kolay kurulum sürecidir. Pencere ünitenizi kurmak için gereken tüm parçalar ve talimatlar, satın aldığınızda ürünle birlikte verilecektir. Ek olarak, işi yapması için bir tamirci ya da klima uzmanı tutmanız gerekmediğinden, kendi başınıza bir pencere kliması kurmak, kurulum masraflarından tasarruf etmenin en temel yoludur.

Yer Kaplamaz

PASECO Pencere Kliması bir pencerenin içine sığacak şekilde tasarlandığından, evinizde herhangi bir metrekare kaplamaz. Küçük bir evde yaşıyorsanız veya küçük bir odayı soğutmak istiyorsanız bu büyük bir avantajdır. Portatif klimalar, fanlar ve diğer soğutma seçenekleri, zeminde değerli yer kaplayabilir. Ancak PASECO Pencere Kliması yere temas etmediği için küçük odalarda bile alanı daraltmaz.

Drenaj Gerektirmez

Su, ünitenin arkasından damlamadığı için kendi kendine buharlaşır. Daha sonra kalan suyu, normalde tüm taşınabilir klimaların arkasından çıkarken sıcak havayla birlikte dışarıdaki havaya dağıtır veya buharlaştırır. Bu sistem damlamayan normal klimalarda görülen drenaj ve dış ünite görevini üstlenir.

By Sinan Zarifoğlu

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.