GBC

Let’s Work Together

Eşsiz Banyo Keyfi: Daily Cha-e

Eşsiz Banyo Keyfi: Daily Cha-e

DailyCha-E Şirketi, insanlığa temiz musluk suyu sağlayan çoklu filtre sistemi ürünü ve dünyanın suyunu koruyan bir yaşam çözümü geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Cha-E, Korece’de ‘fark’ anlamına gelir. DailyCha-E, insan yaşamında günlük bir “fark” yaratır. DailyCha-E, fonksiyonel ev ürünlerini C vitamini, B vitamini ve deniz tuzu gibi cilt sağlığına faydalı içeriklerle birleştiren Vitapresso adlı vitamin duş kapsülü ile yeni bir yaşam kültürü yaratan ve yaşayan bir kültür şirketine dönüşmektedir. İnsanlığa en güvenli ve en temiz su ve cilt bakımı çözümlerini sağlayan DailyCha-E ile büyüyecek küresel ortaklara hoş geldiniz.

Danışmanlığını yaptığımız Güney Koreli duş başlığı üreticisi olan Daily Cha-e şirketi “Make a difference of value everday” slogan ile yola çıkmıştır. 2019 Kasım ayında bu yolculuğa başlayan Daily Cha-e, Mayıs ayında bir Kore finansman programı olan Wadiz aracılığıyla kendi duş başlıklarını piyasaya sürmüşlerdir. Mevcut hedeflerinin %516’sını aşarak başarılı bir şekilde işe başlamışlardır ve KC Belgesi alarak ve diğer firmalarda görülmeyen çevre dostu malzemeler kullanarak kendi premium alanımızı inşa etmişlerdir. Daily Cha-e firması filtreli duş başlığı, duş kapsülü, mutfak musluğu için filtre ve çeşitli filtreler üretmektedir. Daily Cha-e duş başlıkları 2 aşamalı filtre sayesinde daha temiz su üretmektedir ve 2 farklı aromaya sahiptir. 318 mikro delikten gelen yumuşak ve güçlü su basıncı, çocukları, yaşlıları ve cildi zayıf olan evcil hayvanları tahriş etmez. Ayrıca bu ürün Hem işlevselliği hem de estetiği tatmin eden bir duş başlığı olması sayesinde iF Design Award 2021 ödülü kazanmıştır. 

10 farklı sertifikaya sahip olan Daily Cha-e şirketinin ürünleri ile iş birliği yapmak isterseniz GBC İstanbul pazarlama ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Üstün kaliteye sahip bu ürünleri FTA anlaşması ile daha az maliyetlite birlikte ihalat gerçekleştirebilirsiniz.

By: Dilan Aytekin