GBC

Let’s Work Together

Image Alt

HeimBiotek

HeimBiotek Inc.

Heim Biotek, gelişmiş orijinal teknolojileri ile lider bir genetik KIT firmasıdır.
Heim Biotek’in ürünleri, miRNA moleküler teşhisini kullanarak, organ nakli sonrası hastalıkların teşhisinde son derece uzmanlaşmıştır. Ürün yelpazindeki bir diğer ürünü ise erken kanser tespit edici KIT olarak yerini almaktadır.
Ayrıca, Heim Biotek’in ürünleri ve teknolojileri, teknik işbirliği için birçok küresel marka ve yabancı hükümet tarafından seçilmektedir.

 

İlkeler

miRNA’lar (miRNA’lar), hedef mRNA’nın (haberci RNA) 3′-UTR’si içinde hedef bölgeye bağlanan ve gen susturulmasını indüklemek için mRNA’nın protein sentezinin inhibisyonuna veya bozulmasına neden olan yaklaşık 22 ribonükleotitten oluşan kodlamayan RNA’lardır. miRNA’lar vücutta kanser, kardiyak ve nörolojik bozukluklar ve insülin sekresyonu ile ilgili genlerin ekspresyonunu kontrol eder ve kanser dahil tümörlerin progresyonunun modülatörü olarak önemli bir rol oynadıklarından kanser taraması için bir biyobelirteç olarak kullanılabilirler. Kişiye özel ilaç seçimi ve prognoz tahmini yapar. BK virüsü, böbrek transplantasyonu olan hastalarda ölümcül fonksiyon kaybının önemli bir nedenidir ve erken teşhis çok önemlidir. Genel olarak, BK virüsü nefropatisi böbrek naklinden yaklaşık 12 ay sonra doğrulanabilir ve nakilden sonra BK virüsü için düzenli izleme gereklidir. Viral enfeksiyon bölgesi nakledilen böbrekte lokalizedir ve biyopside tespit edilmeme olasılığı yüksektir ve serum PCR enfeksiyon olmadan pozitif test edebilir. Bu ürün, böbrek nakli yapılmış enfekte hastalarda BK virüsü tarafından bol miktarda eksprese edilen, hastanın idrarındaki miRNA biyobelirteç bkv-miR-B1-5p’yi tespit edebilen ve bu nedenle daha yüksek bir teşhis etkinliğine sahip olan yüksek duyarlı bir Ters Transkripsiyon Gerçek Zamanlı PCR Kitidir.

 

Yararları

• Organ nakli sonrası fırsat enfeksiyonu teşhisi ve BK Virüsü takibi

• Tüm reaktifler (cDNA sentezi ve PCR analizi) dahildir

• Dahili Kontrol

 

 
Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.

 

 

Category: