GBC

Let’s Work Together

paws and nature
Furry Friend

Paws & Nature

Paws & Nature

AURA Cosmetic’in ‘Paws & Nature’ markası, en yüksek kalitede evcil hayvan bakım ürünleri üretmektedir. Ürün portföyünde Pet Duş Filtresi, Pet Şampuanı ve Pet’s Cilt Bakım cihazları bulunmaktadır. FDA ve CE sertifikalı Paws&Nature Pet Duş Filtresi, köpek ve kedilerinize sağlıklı duş ve aromaterapi etkisi sağlar. Duş filtresi, su musluğundaki klor gecikmesini azaltır ve doğaya yönelik içeriği ile evcil hayvanlara büyük ölçüde psikolojik rahatlık sağlar.

 

Köpek ve kedilerinizi klor içermeyen temiz suyla yıkayın!

“Paws&Nature Vitamin Duş Filtresi” Nedir?

C vitamini kullanarak musluk suyundaki klor ve kloraminlerin %99,99’unu nötralize eden bir çeşit duş filtresidir. Paws ve Nature Vitamin duş filtreleri, klor kaynaklı kaşıntı, kuru cilt ve diğer cilt problemlerini önler. Ayrıca hayvanların tüylerini de korurlar. Paws&Nature Vitamin Duş Filtresi’ni mevcut duş başlığınıza veya musluğunuza kolayca monte edebilirsiniz.

 

Köpeğinize duş almayı sevdirin

“Paws&Nature Hepsi bir Arada Evcil Hayvan Bakım Şampuanı!

Yağmurdan sonra yürüyüşe çıkarken çimenlere sürtünen mutlu bir köpek gördüğünüzde hiç şaşırdınız mı? Köpekler, bitki ve hayvanların vücut kokularını tüylerine bulaştırmayı severler. Köpeklerin davranışlarını anlamalı ve tolere etmeliyiz. Ancak dışarı çıkardıktan sonra köpeğinizi tekrar yıkamanız gerekir. Köpeğiniz duş almayı seviyorsa bu çok da önemli olmaz. Çünkü Paws&Nature Hepsi bir Arada Evcil Hayvan Bakım Şampuanı ile köpeğinize eşsiz bir banyo keyfi sunabilirsiniz.

 

Markamız: Paws&Nature

Paws and Nature koşulsuz sevgi veren evcil hayvanlarımız için sürekli çaba sarf ederek sağlık ve yaşam ürünleri sunmayı amaçlar. Evcil hayvanların mutluluğu için elimizden gelenin en iyisini yapacağına ve sevgileri karşılığında paylaşımlar yapmayı hedefler.

 

 

Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.

 

 

Category: