GBC

Let’s Work Together

kittolife

Kittolife

Kittolife

30 yıllık geçmişiyle Kitto Life, Kore’deki temsili Health Functional Food markalarından biridir.
Kitto Life’ın ürün yelpazesi, Kemik ve Eklem sağlığından EyeCare ve FatControl’e kadar farklı işlevlere sahip birçok ürünü kapsar.
Kitto Life ayrıca malzeme tedariki ve OEM üretimi gibi birçok iş türüne açıktır.

 

Kuru göz sendromu nedir?

Gözyaşı eksikliği, gözyaşının aşırı buharlaşması veya gözyaşı bileşenlerinin dengesinin olmamasından kaynaklanan bir göz hastalığıdır. Kuru gözleriniz varsa gözlerinizin yüzeyi zarar görür ve gözlerinizde kaşıntı, rahatsızlık ve kuruluk gibi rahatsız edici semptomlar yaşayabilirsiniz.

 

Antosiyanin oligomeri nedir?

2 ila 7 molekül antosiyanin monomerini birleştiren bir yapıdır.

 

Monomerden farkı nedir?

Antosiyanin monomerleri, nötr veya alkali çözeltilerde kararsızdır ve ışığa maruz kalma durumunda yapısal olarak kararsızdır, bu da zayıf içsel işleve neden olur. Bu nedenle, ekstraksiyon işleminde asitlik ve karanlık oda ortamı esastır. Antosiyanin oligomerleri ise monomerlere göre ışık ve ısıda kararlıdır ve etkili fizyolojik aktiviteye sahiptir.

 

Greyfurt Enzim Özü (KL-GEFE) Nedir?

Üretici ve Satıcı: Kitto Life

-Functional raw materials for health, functional foods individually recognized by the Ministry of Food and Drug Safety with the world’s first “dry eye improvements” function.
-“KL-GEFE” is individually recognized by the Ministry of Food and Drug Safety after animal tests, safety tests and human application tests.
-Function: “Improve dry eyes to help with eye health” – Daily intake: 800 mg/day
-Ministry of Agriculture, Food and Rural Affairs Certification (NET) Acquisition Date of Agriculture, Food and Rural Affairs: 20.05.29 Recognition number: 32-080

 

Kuru göz sendromunun nedeni nedir?

İki kategori sendromu vardır: “Düşük gözyaşı salgısı = Kantitatif anormallikler ve gözyaşı bileşimi veya göz yüzeyi ile ilgili problemler = Nitel anormallikler.”

– Gözyaşları, göz küresinin yüzeyini ve göz küresine koruyucu bir bariyer gibi bir şey kaplar. Bu nedenle gözyaşı miktarı ve kalitesi ile ilgili bir sorun varsa, göz sağlığı büyük bir etkiyle karşı karşıya kalacaktır.

– Gözyaşlarının doğal olarak nemin buharlaşmasını önleyen bir film görevi gören “yağ tabakaları” vardır.

-Gözleri kaplayan sıvı bir tabaka

-Korneayı gözyaşı ile besleyen ve stabilize eden müsin tabakası adı verilen tabakalardan oluşur.

 

Yeni Tarım, Gıda ve Köy İşleri Teknolojisi (NET) için sertifikasyon sistemi nedir?

Tarım şirketleri, araştırma enstitüleri, üniversiteler arasında yenilikçi bir şekilde geliştirilmiş veya geliştirilmiş yeni mükemmel teknolojileri Kore’de ilk kez sertifikalandıran bir sistemdir.
kittolife
İçerik: Enzimatik teknikler kullanarak, doğal dünyada yüksek bir doğal pigment olan antosiyaninin kararsızlığıdır. Solvent kararsızlığını, sıcaklığı veya antosiyanin ışığına maruz kalmayı iyileştirerek kuru gözlere, göz yorgunluğuna ve stabiliteye yardımcı olabilecek, sağlığa uygun gıdalar için bileşenler sağlar. *Jel geçirgen kromatografi (GPC) ve MALDI-TOFMS ölçümleri, sıcaklık karşılaştırma testlerinde (25 derece ve 37 derece) ve oksidasyon stres testlerinde (t-BHP muamelesi) kontrol monomerine kıyasla 2,055 molekül ağırlığının yaklaşık 7’si olduğunu göstermektedir. şekere oligomer. Daha iyi güvenilirlik sağlayın. Gıda ve İlaç İdaresi tarafından bireysel olarak kabul edilmiştir. (Onay No: 2019-27, 2919.11.11) Özellikler: Bu teknoloji, sağlıklı fonksiyonel gıda malzemeleri üretmek için enzimatik (fermantasyon) teknolojiyi kullanarak antosiyanin oligomerleri üretir. Bu ürün hayvanlar ve insanlar tarafından test edilmiş ve Kore Gıda ve İlaç Güvenliği Bakanlığı’ndan onay almıştır. Bireysel tanınma elde edilmiştir. (Onay No: 2019-27) Mükemmel antioksidan ve anti-inflamatuar aktiviteye sahiptir, toksisite testi ve artan gözyaşı hacmi (Schirmer testi) ve gözyaşı filmi başarısızlık süresi (NIKBUT) ve Oküler Yüzey Hastalık İndeksi sonucunda onaylanmış güvenliği vardır. (OSDI) tanımlanmıştır. Malzemelerin standartlaştırılmış raf ömrü, toksisite için güvenlik testi vardır. Sağlıklı fonksiyonel gıdalar için seri üretim sistemi kurmaktadır. Uygulanan ürünlere genel bakış: Uygulanabilir ürün adı (Prototip): Grafelyum fermantasyon özütü (KL-GEFE), göz bölgeleme etkinliği. Etkiler: Hayvanlar üzerinde yapılan testlerde mükemmel antioksidan, anti-inflamatuar aktivite. İnsan uygulamasında 12 haftalık testlerde gözyaşı hacmini ve gözyaşı filmi yok etme süresini arttırır, oküler yüzey indeksinin faydalı gelişimini tanımlar. (OSDI)

 

Kitto Life olarak doğaya ve insan hayatına saygı duyuyoruz. Müşterilerimiz için sağlıklı gelecek inşa ediyoruz!

Kitto Life, doğa ve insan arasındaki uyum yoluyla sağlıklı bir yaşam sürmek için çeşitli biyoteknoloji ürünleri geliştiren bir biyo-girişim şirketidir. 1992’deki kuruluşundan bu yana, kitosan ve kitooligosakkarit gibi doğal kaynakları araştırmaya odaklandık ve kozmetik, ev eşyaları, sağlıklı fonksiyonel gıdalar, araştırma reaktifleri ve ilaç ara ürünleri gibi çeşitli yüksek değerli ürünleri araştırıyor ve geliştiriyoruz. Kitto Life, geleceğin ilaçları, deniz biyoteknolojisini kullanan yeni malzemeler ve yeni malzemeler ve sürekli araştırma ve geliştirme ve kaliteli hammaddeler geliştirerek biyoteknolojide küreselleşme taahhüdünü uygular. En son teknolojiyi kullanarak, sadece en iyi ürünleri yapıyoruz. Hayata saygı felsefesine dayanan Kitto Life, global bir şirkete dönüşecek.
Kitto Life Ltd., CEO

 

 
Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.

 

 

Category: