GBC

Let’s Work Together

aeonus
Indego

Aeonus

Aeonus

Aeonus’un ürün ve hizmetleri tamamen Net-Sıfır ve Çevre Dostu olmak üzere yoğunlaşmıştır. Aeonus, yakın gelecekteki tüm endüstriyel alanlarda gerekli ve rekabetçi olabilecek RE-100 (%100 yenilenebilir enerji) fikrini takip ediyor. Aeonus’un iki ürününün isimleri – INDEGO ve e-Gopang’dır.
Indego, elektrikli araç pil takımıyla donatılmış bir mobil elektrikli şarj cihazıdır (ESS: enerji depolama sistemi) ve uzak bir yere çevre dostu elektrik sağlayabilir. Dizel ESS’yi daha iyi verimlilik ve çevre dostu konforla değiştirebilir. Aeonus, hem ürün hem de enerji dağıtım hizmetleri sağlar.
e-Gopang, elektrikli araçlar için şarj istasyonlarıdır. BMW’nin pil bölümüyle işbirliği yapan e-Gopang istasyonları, kardeş ürünü INDEGO’dan elektrik alır.

 

Karbon Nötr Açık Hava Etkinliği

Jeneratör kullanma seçeneğiniz olmadığı bir durumda, gürültü, ince toz ve petrolden kaynaklanan sera gazları nedeniyle şikayetler yaşarsınız. Indego hepsine aynı anda çözüm olur!

 

Mobil EV Şarj İstasyonu

Yerel etkinliklerde veya stadyumlarda heyecan verici oyunlar ve etkinlikler düzenlendiğinde, gelecekte yetersiz EV şarj istasyonları konusunda endişe duyulacaktır. Indego EV şarj istasyonu gönderildiğinde endişelenmeyi bırakın!

 

ECO Tesisi Temiz Güç

Evimin önündeki şantiye, şimdi egzoz kokusu ve gürültüsü yok oluyor. İnşaat sahası da karbon nötrdür. Gürültünün azaltılması sayesinde endüstriyel kazalar azalmıştır. Küçük veya kapalı alanlarda bile iş verimliliğini güvenli ve rahat bir şekilde artırın!

 

Karartma Sorun Gidericisi

Sıcak yaz günlerinde klimayı yüksek derecede açarsanız elektrik kesintisi olabilir. Ancak Indigo 50’niz varsa, daireye elektrik sağlayabilir. Böyle büyük bir powerbank gördünüz mü?

 

ECO Tesisi Temiz Güç

Evimin önündeki şantiye, şimdi egzoz kokusu ve gürültüsü yok oluyor. İnşaat sahası da karbon nötrdür. Gürültünün azaltılması sayesinde endüstriyel kazalar azalmıştır. Küçük veya kapalı alanlarda bile iş verimliliğini güvenli ve rahat bir şekilde artırın!

 

Indego 250

Indego 250, büyük etkinlikler için güç kaynağı, şantiyelerde geçici güç kaynağı, mobil EV şarj istasyonu hizmeti ve black start güç kaynağı sağlayarak dağıtılmış kaynak esnekliği hizmetleri için kullanılabilecek bir modeldir. 250kW (318KVA) çıkış için verimli reaktif güç sağlar, sıradan 380-400VAC kaynakta şarj edilebilir ve gece geç şarjda dizel jeneratörlere kıyasla mükemmel ekonomik fizibilite gösterir.

 

Indego 50

Indego 50, güç temini için 50kW dizel jeneratörler ile değiştirilebilen bir model olup, acil durum güç beslemesinin yanı sıra çeşitli olaylarda güç sağlarken gürültü olmadığı için şikayetsiz hizmet vermek mümkündür. Mevcut 50kW dizel jeneratörün günlük kullanım süresini yansıtan, verimli akü kapasitesine ve hassas sabit voltaj çıkış kontrolüne sahiptir, sıradan 380-400 VAC kaynağında şarj edilebilir ve gece geç şarjda dizel jeneratörlere kıyasla mükemmel ekonomik fizibilite gösterir.

 

 

 
Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.

 

 

Category: