GBC

Let’s Work Together

Endoderma
Naturalendo Tech

Endoderma

Endoderma

Endoderma Nedir?

Endoderma, aktif bileşenlerin %80’den fazlasını cilde ağrısız olarak ileten tescilli orijinal mikroiğneli yamadır. Yenilikçi transdermal ilaç taşıyıcı ürün, çapraz bağlı hyaluronik kullanan ve ciltte çözülen mikroiğneler şeklinde ilk ve benzersiz mikroiğnelerdir.

30 Mart 2016’da kurulan Endoderma, yarı iletken mühendisliğine dayalı mikroiğneli kalıp teknolojisi için Ulusal NanoFab Merkezi (NNFC) ile yarı iletken nano teknolojisini ve transdermal ilaç dağıtımını birleştiren yepyeni bir sinerji etkisi ile sonuçlanan teknoloji transfer anlaşmasını kozmetik ve sağlık pazarında imzaladı.

 

Kalite Kontrol ve Soru Cevap

Son teknoloji mikro iğneler Endoderma, diğerlerinin yanı sıra, en son teknolojinin tamamlanmasını sağlayan bir görsel denetim de dahil olmak üzere tüm üretim süreci boyunca sıkı bir şekilde kalite kontrolünden geçirilir ve güvence altına alınır.

 

Klinik Olarak Kanıtlanmış Tahriş Etmeyen Ürün

Test Yöntemi – 48 saat boyunca cilt tahriş testi

Mikroiğneli yamayı 31 katılımcının arkasına 48 saat boyunca uygulandı. Her katılımcı, cilt reaksiyonu üzerindeki yamanın çıkarılmasından sonra sırasıyla 30 dakika, 24 saat ve 120 saat sonra gözlendi. Değerlendirme yöntemi, PCPC Güvenlik Testi Kılavuzlarına (Kişisel Bakım Ürünleri Konseyi) ve ICDRG’ye (Uluslararası Kontakt Dermatit Araştırma Grubu) uygundur.

 

Klinik Olarak Kanıtlanmış

-Kore Dermatoloji Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan klinik çalışma

 

 
Şirketinizde bu ürünleri satmak veya distribütör olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. GBC İstanbul olarak, Güney Koreli üreticiler ile Türk firmalarını buluşturarak iş birliği yapmayı sağlıyoruz.